Dolgozz nálunk!

Dolgozz segítőkész kollégák között, jó hangulatban! Fix, bejelentett fizetést biztosítunk, napi fix 8 óra + fél óra ebédszünet, hétfőtől péntekig. A hétvége mindig szabad.

Olyan munkatársakat keresünk, akik szeretnének dolgozni, át tudják látni a munkafolyamatot, képesek a munkával kapcsolatban felmerülő kérdéseket, problémákat lekommunikálni a többi kollégával, felettessel. Pozitív és felelősségteljes hozzáállásukkal a munka előrehaladtát és a munkahelyi jó légkört segítik.

Lénárd Kft állások

Gépkezelő

Feladat: a különböző nyomtatógépek és szabászautomata kezelése, valamint a szabászatunkon való besegítés (csomagolás, hajtogatás, ringlizés).

Munkaidő: 2 műszak. 06.00-14.30 és 13.30-22.00. Műszakváltás hetente.

A munka nem igényel semmilyen végzettséget, vagy tapasztalatot, mindent betanítunk.

Fizetés: a jelentkezésnél kérjük megjelölni

Nyomdai előkészítő grafikus

Feladatok:
- 2D látványtervek készítése
- nyomdai grafikák összeállítása
- szükség esetén nyomtató kezelése (pl a nyomtatókezelő kolléga szabadsága idején)

Munkaidő: 2 műszak heti váltással: 06.00-14.30 és 13.30-22.00.

Fontos a pörgős munkavégzés, mivel rövid határidővel dolgozunk. Több nagyformátumú géppel nyomtatunk, a betanulást egy rutinos kolléga biztosítja.

Elvárások:
- nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat
- Coreldraw program magabiztos használata
- pörgős munkavégzés, felelősségteljes és pozitív hozzáállás

Varrónő

Feladat: zászlók és nyomtatott textiltermékek varrása.

Munkaidő: 06.00-14.30 vagy 08.00-16.30.

Kéttűs ipari varrógéppel dolgozunk, ennek a gépnek az ismerete előny, de mindenképp szükséges varrógépkezelői tapasztalat.

Fizetés teljesítménybérben, átlagosan 140-170 000 Ft

Munkavégzés helye: 1106 Budapaest, Fehér út 10. (ipari park) 32-es épület.
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az allas@zaszlo.hu email címen, a pozíció megjelölésével.